Apklausos studentui ir moksleiviui

 

Nemokamos apklausos Internete mokslams ir studijoms

E-apklausa.lt tinklapyje galite susikurti anketos formą ir apklausti respondentus. Kviečiame naudotis sociologijos, IT, vadybos, rinkodaros ir kitų specialybių studentus.

Apklausa gali būti vieša, matoma viesiems puslapio lankytojams arba privati, matoma tik pagal apklausos vykdytojo pateiktą nuorodą. Sužinoti daugiau apie galimybes...

 

Apklausos laisvalaikiui

Kviečiame skelbti viešas apklausas Jus dominančiomis temomis e-apklausa.lt tinklapyje. Jeigu norite operatyviai apklausti draugus ir pažistamus dėl vakarelio, išvykos ar tiesiog planų penktadienio vakarui naudokites privačia apklausa.

Kviečiame dalyvauti kitų vartotojų apklausose. Sužinoti daugiau...


Pradėti naudotis

 

 


Mes Facebooke


Apie mus

Apklausos ir anketos internete nemokamai. Anketos sudarymas ir paskelbimas online per kelias minutes. Anketinė apklausa internetu studentams, moksleiviams, draugams. Verslui, valstybinėm organizacijoms ir institucijoms - kiekybiniai marketingo, rinkos, darbuotojų ir klientų pasitenkinimo tyrimai. Socialinis nuomonių tyrimas internete – greitas ir patikimas instrumentas viešajam sektoriui. Viešos ir privačios apklausos, rezultatai ir komentarai. Jei patinka anketos pavyzdys – balsuok, skelbk savo apklausą ir dalinkis ja su draugais.

Draugai

Palaukite...