Internetas ir žurnalistika

 

Žurnalistika ir blogai

Senoji geroji žurnalistika neišvengiamai tirpsta Internete. Viena dar vakar nežinomo jaunuolio eilutė Facebooke arba vaizdo klipas Youtube pritraukia šimtatūkstantines ir milijonines auditorijas. Begalinis skaičius žmonių, kuriuos sujaudina tokia žinai nori pasisakyti, palaikyti, išsakyti nuomonę ar įtakoti įvykius.

Pasvarstykite kas įtaigiau paveiks Jūsų skaitytojus ir labiau paskatins Juos veikti aktyviai. Ar tai būtų tiesiog komentaras prie straipsnio ar įrašo bloge ar didelės auditorijos vienareikšmiški atsakmymai į apklausa?

Daugiau informacijos apie taikymą žurnalistui ir blogeriui. Kviečiame pradėti naudotis e-apklausa.lt!

 

Organizacijos tinklapis

Pasidomekite, kaip Jums gali pasitarnauti e-apklausa.lt, jeigu prižiūrite ir vystote savo arba įmonės intenetinį puslapį.

 

Puslapių kurėjas

Kuriate Interneto puslapius? Sužinokite kaip gali pasilengvinti bendravimą su klientais.

Pradėti naudotis

Sužinoti daugiau apie galimybes

 


Mes Facebooke


Apie mus

Apklausos ir anketos internete nemokamai. Anketos sudarymas ir paskelbimas online per kelias minutes. Anketinė apklausa internetu studentams, moksleiviams, draugams. Verslui, valstybinėm organizacijoms ir institucijoms - kiekybiniai marketingo, rinkos, darbuotojų ir klientų pasitenkinimo tyrimai. Socialinis nuomonių tyrimas internete – greitas ir patikimas instrumentas viešajam sektoriui. Viešos ir privačios apklausos, rezultatai ir komentarai. Jei patinka anketos pavyzdys – balsuok, skelbk savo apklausą ir dalinkis ja su draugais.

Draugai

Palaukite...