Gamybos ir paslaugų teikimo veiklos gerinimas:

 

Bendradarbiavimo tarp padalinių ir su partneriais gerinimas

Kai Jūsų veikla priklauso nuo kito organizacijos padalinio ar įmonės-partnerio rezultatų arba kiti naudoja Jūsų produktus dažnai bendradarbiavimo eigoje atsiranda nesupratimų ir neaiškumų. Tokias situacijas padeda spręsti geresne tarpusavio koordinacija.

Periodinių (pvz. mėnesinių, ketvirtinių ar pusmetinių) įvertinimo anketų užpildymas leidžia koordinuoti padalinių ir partnerių veiklą ir įdėjus mažiau energijos pasiekti geresnių rezultatų.

 

Nutolusiai dirbančių darbuotojų tarpiniai atsiskaitymai

Jeigu Jums reikia gauti tarpinius atsiskaitymus iš nutolusiai dirbančių darbuotojų - susikurkite anketos-ataskaitos formą, stebėkite ataskaitas on-line arba parsisiųskit rezultatus išsamesnei analizei. Taip įvertinsite darbuotojų apkrovimą аr kontroliuosite darbo atlikimo eigą.

Vertinimo, audito, patikrinimo ar atgalinio ryšio formų užpildymas

Apklausos įrankį galite panaudoti savo gaminamos produkcijos ar teikiamų paslaugų kokybės kontrolei ir gerinimui.

Jeigu turite įsidiegę ir dirbate pagal ISO kokybės valdymo sistemą, atsižvelgiant į metodikos reikalavimus turite atlikti periodinius klientų apklausas ir vidinius patikrinimus siekdami nuolatinio kokybės gerinimo. Jeigu turite klausimų kaip šiuos reikalavimus vykdyti, susisiekite su mumis ir e-apklausa.lt ekspertai padės parengti apklausos anketos klausimus pagal Jūsų situaciją ir poreikius.

 

Mokymai, renginiai, registracijos ir nuomonių pateikimo forma

Turite surinkti nuomones arba duomenis iš didelio kiekio žmonių ir gauti juos struktūrizuota, lengvai apdorojoma forma? Atlikti registracija į mokymus arba seminarą, surinkti renginio dalyvių nuomones ir matyti juos grafiškai - tam nereikia jokių ypatingų įgūdžių ar skirti daug laiko. Tiesiog pasinaudokite e-apklausa.lt siūlomomis paslaugomis.

Pradėti naudotis

Sužinoti daugiau apie galimybes


Mes Facebooke


Apie mus

Apklausos ir anketos internete nemokamai. Anketos sudarymas ir paskelbimas online per kelias minutes. Anketinė apklausa internetu studentams, moksleiviams, draugams. Verslui, valstybinėm organizacijoms ir institucijoms - kiekybiniai marketingo, rinkos, darbuotojų ir klientų pasitenkinimo tyrimai. Socialinis nuomonių tyrimas internete – greitas ir patikimas instrumentas viešajam sektoriui. Viešos ir privačios apklausos, rezultatai ir komentarai. Jei patinka anketos pavyzdys – balsuok, skelbk savo apklausą ir dalinkis ja su draugais.

Draugai

Palaukite...