Ką siūlome?

 

Produktai ir paslaugos

Siūlome įrankį sukurti paprastą apklausą ir sudėtingo tyrimo anketą. Konsultuojame ir patariame kaip pasinaudoti e-apklausa.lt ir išspręsti kasdieninius informacijos rinkimo klausimus bei palengvinti sprendimų priemimą Jūsų versle, viešajame sektoriuje ar gyvenime.

Leidžiami įvairūs klausimų tipai (teksto, skaičiaus, datos laukai, pasirinkimo tipo klausimai, matricos ir daug daugiau), skirtingas klausimų išdėstymas puslapyje, reguliuojami stiliai ir nustatymai. Tinklapiu lengva naudotis, jis lankstus ir turi daug skirtingoms situacijoms pritaikomų galimybių. Apie galimybes detaliau...

 

Nemokamos apklausos internete

Kurkite nemokamas apklausas asmeniniais, mokslo ar visuomeninių projektų tikslais. Moksleiviai, studentai bei kiti Interneto vartotojai gali greitai ir lengvai susikurti apklausas ir jas paskelbti viešai arba galite apklausti tikslinius respondentus pasinaudodami privačiomis apklausomis.

 

Apklausų ir tyrimų paslaugos verslui

Labiau patyrę vartotojai arba turintys specifinių poreikių gali naudotis visomis išpėstinėmis sistemos funkcijomis ir pasinaudoti paslaugomis verslui.

Rengiame tyrimus pagal užsakymą. Priklausomai nuo poreikių ir sudėtingumo anketos klausimus galite parengti patys arba patikėti dalį ar visus tyrimo darbus mums.


Profesinei, mokslinei ir socialinei veiklai

Siūlome bendradarbiauti personalo valdymo, rinkodaros ar rinkotyros specialistams.

Mokslo, socialiniams ar visuomeniniams porekiams suteikiame galimybė naudotis visomis apklausų kurimo ir rezultatų peržiūros funkcijomis. Norint pasinaudoti šiuo pasiūlymų prašome, kad už projektą atsakingas asmuo susisiektų su mumis.


Mes Facebooke


Apie mus

Apklausos ir anketos internete nemokamai. Anketos sudarymas ir paskelbimas online per kelias minutes. Anketinė apklausa internetu studentams, moksleiviams, draugams. Verslui, valstybinėm organizacijoms ir institucijoms - kiekybiniai marketingo, rinkos, darbuotojų ir klientų pasitenkinimo tyrimai. Socialinis nuomonių tyrimas internete – greitas ir patikimas instrumentas viešajam sektoriui. Viešos ir privačios apklausos, rezultatai ir komentarai. Jei patinka anketos pavyzdys – balsuok, skelbk savo apklausą ir dalinkis ja su draugais.

Draugai

Palaukite...