Profesionalams ir ekspertams

 

Savarankiškam, laisvai samdomam ekspertui

Esate savo srities profesionalas - laisvai samdomas konsultantas? Dirbate personalo valdymo, rinkodaros ar rinkotyros srityje? Gyvenate iš tiesiogiai savo klientams teikiamų paslaugų?

Padarykite e-apklausa.lt kasdieniniu instrumentu - atlikite kliento poreikių analizę paprastai ir greitai. Pridėkite prie savo žinių lanksčią apklausų kūrimo platformą ir pasiūlykite savo klientams papildomą vertę. Padarykite daugiau per tą patį laiką, automatizuokite savo darbą, aptarnaukite daugiau klientų ir pateikite jiems rezultatus einamuoju laiku per e-apklausa.lt. Plačiau...

 

Įmonės ekspertui

O gal dirbate ekspertu įmonėje ar organizacijoje ir ieškote papildomų galimybių pasiekti rezultatą greičiau ir efektyviau? Esate atsakingas už darbą su personalu, rinkodarą, pardavimus, klientų aptarnavimą ar pirkimų organizavimą. Sužinokite kaip e-apklausa.lt gali palengvinti Jūsų darbą ar verslą. Plačiau...

 

Bendradarbiavimas

Domina bendradarbiavimo galimybės vystant ir siūlant bendrus produktus klientams kartu su e-apklausa.lt? Susisiekite su mumis.

Plačiau apie pasiūlymus ir naudą profesinėms narystės organizacijoms ir asociacijoms.

Pradėti naudotis

Sužinoti daugiau apie galimybes

 


Mes Facebooke


Apie mus

Apklausos ir anketos internete nemokamai. Anketos sudarymas ir paskelbimas online per kelias minutes. Anketinė apklausa internetu studentams, moksleiviams, draugams. Verslui, valstybinėm organizacijoms ir institucijoms - kiekybiniai marketingo, rinkos, darbuotojų ir klientų pasitenkinimo tyrimai. Socialinis nuomonių tyrimas internete – greitas ir patikimas instrumentas viešajam sektoriui. Viešos ir privačios apklausos, rezultatai ir komentarai. Jei patinka anketos pavyzdys – balsuok, skelbk savo apklausą ir dalinkis ja su draugais.

Draugai

Palaukite...