Mūsų veiklos kryptys:

 

I. Asmeniškai Jums

Priimate sprendimą, dėl kurio turite abėjonių? Siūlome pasitikrinti ir pasitarti su tais, ką tai liečia. Susikurkte apklausą ir tiesiog paklauskite.

Jūsų nuomonė yra svarbi ir gali nulemti kitų žmonių priimamus svarbius sprendimus. Dalyvaukite apklausose, atsakykite į kitų užduotus klausimus ir pasinaudokite proga formuoti nuomonę ir paveikti vykstančius pokyčius.

 

II. Verslui

Norite įvertinti darbuotojų lojalumą, pamatuoti darbo efektyvumą ir motyvaciją? Sužinoti ko dar pageidautų Jūsų klientai, jų apsisprendimo motyvus, nuomones apie Jūsų darbuotojų darbo kokybę bei parduoti daugiau?

Taip pat padėsime sklandžiau organizuoti pirkimus ir valdyti santykius tarp įmonės padalinių ir su partneriais pasinaudojant e-apklausa.lt tinklapiu.

 

III. Profesionaliai ekspertinei veiklai

Dirbate laisvai samdomu profesionalu su personalo atranka ar tyrimais? Vertinate darbuotojų kvalifikaciją? Atliekate pirkėjų tyrimus? Organizuojate socialinius tyrimus arba tiesiog turite apdoroti daug anketų ar tipinių formų?

Sužinokite daugiau, kaip e-apklausa.lt gali Jums pasitarnauti.

 

IV. Socialinei ir mokslinei veiklai bei viešajam sektoriui

Jei esate studentas ar moksleivis ir turite atlikti tyrimą, užsiregistruokite ir kurkite apklausas.

Jeigu Jums reikia atlikti socialinį tyrimą ir norite pasinaudoti e-apklausa.lt paslaugomis daugiau informacijos rasite čia.

Daugiau apie siūlomus sprendimus ir naudą viešajam sektoriui rasite čia.

 


Mes Facebooke


Apie mus

Apklausos ir anketos internete nemokamai. Anketos sudarymas ir paskelbimas online per kelias minutes. Anketinė apklausa internetu studentams, moksleiviams, draugams. Verslui, valstybinėm organizacijoms ir institucijoms - kiekybiniai marketingo, rinkos, darbuotojų ir klientų pasitenkinimo tyrimai. Socialinis nuomonių tyrimas internete – greitas ir patikimas instrumentas viešajam sektoriui. Viešos ir privačios apklausos, rezultatai ir komentarai. Jei patinka anketos pavyzdys – balsuok, skelbk savo apklausą ir dalinkis ja su draugais.

Draugai

Palaukite...